Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Melkweg

Lijnbaansgracht 234a
1917 PH Amsterdam NL
020-5318181
020-5318118

http://www.melkweg.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Tuesday, October 23, 2018

Wat? Waar? Opmerking
VNV Nation Amsterdam, Melkweg

Friday, October 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Attila - Eskimo Callboy Amsterdam, Melkweg
Burgerkill - Sick Of Stupidity - Insanity - Pendrak Amsterdam, Melkweg

Sunday, October 28, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Blackberry Smoke Amsterdam, Melkweg

Wednesday, October 31, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Killing Joke Amsterdam, Melkweg

Sunday, March 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Michael Schenker Fest (ft Gary Barden, Graham Bonnet, Robin McAuley & Doogie White) Amsterdam, Melkweg
Slaves Amsterdam, Melkweg

Wednesday, April 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Idles Amsterdam, Melkweg
Yamantaka // Sonic Titan Amsterdam, Melkweg

Wednesday, July 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Brant Bjork Amsterdam, Melkweg

Saturday, August 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
NOFX Amsterdam, Melkweg

Tuesday, September 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Frank Turner & The Sleeping Souls Amsterdam, Melkweg

Thursday, October 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Godsmack Amsterdam, Melkweg

Wednesday, November 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Samsara Blues Experiment Amsterdam, Melkweg Verplaatst

Thursday, November 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Rumjacks Amsterdam, Melkweg

Friday, November 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Band-Maid Amsterdam, Melkweg

Monday, November 19, 2018

Wat? Waar? Opmerking
As It Is Amsterdam, Melkweg

Friday, November 23, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Ferocious Dog Amsterdam, Melkweg

Monday, November 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Zeal & Ardor Amsterdam, Melkweg

Tuesday, November 27, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Clutch Amsterdam, Melkweg

Tuesday, June 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Green Lizard (ft. Rudeboy?) (tribute to the 90's) Amsterdam, Melkweg

Thursday, July 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
For I Am King Amsterdam, Melkweg
Terror - Deez Nuts - Backtrack - Risk It! Amsterdam, Melkweg

Wednesday, September 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Long Distance Calling Amsterdam, Melkweg

Friday, October 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Tremonti - The Raven Age - Disconnected Amsterdam, Melkweg

Friday, December 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
CKY Amsterdam, Melkweg

Saturday, December 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
August Burns Red Amsterdam, Melkweg

Sunday, December 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Imminence - Breathe Atlantis - Our Mirage Amsterdam, Melkweg
New Model Army Amsterdam, Melkweg

Wednesday, December 19, 2018

Wat? Waar? Opmerking
All That Remains Amsterdam, Melkweg

Saturday, January 26, 2019

Wat? Waar? Opmerking
De Heideroosjes (30 Year Anniversary show) - Afterpartees Amsterdam, Melkweg

Sunday, January 27, 2019

Wat? Waar? Opmerking
F*cked Up Amsterdam, Melkweg
Spidergawd Amsterdam, Melkweg

Tuesday, April 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Wonder Years - Free Throw - The Winter Passing Amsterdam, Melkweg

Sunday, June 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Blood Red Shoes Amsterdam, Melkweg Uitverkocht

Monday, December 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Avatar Amsterdam, Melkweg

Thursday, February 21, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Steve 'n' Seagulls Amsterdam, Melkweg

Sunday, February 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
P.O.D. - Alien Ant Farm - '68 Amsterdam, Melkweg

Wednesday, February 27, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Skindred Amsterdam, Melkweg

Thursday, January 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Beast in Black - Turmion Kätilöt Amsterdam, Melkweg

Tuesday, September 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Lazys Amsterdam, Melkweg

Tuesday, March 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Poets of the Fall Amsterdam, Melkweg

Sunday, March 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Perturbator Amsterdam, Melkweg

Wednesday, December 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Letz Zep (Led Zeppelin tribute) Amsterdam, Melkweg

Sunday, April 28, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Orphaned Land - Subterranean Masquerade - Paratra Amsterdam, Melkweg