Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Melkweg

Lijnbaansgracht 234a
1917 PH Amsterdam NL
020-5318181
020-5318118

http://www.melkweg.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Saturday, December 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
August Burns Red Amsterdam, Melkweg

Sunday, December 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Hank Von Hell (frontman Turbonegro) Amsterdam, Melkweg
Imminence - Breathe Atlantis - Our Mirage Amsterdam, Melkweg
New Model Army Amsterdam, Melkweg

Wednesday, December 19, 2018

Wat? Waar? Opmerking
All That Remains Amsterdam, Melkweg

Wednesday, May 1, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Bronnie - Offshore Amsterdam, Melkweg

Saturday, January 26, 2019

Wat? Waar? Opmerking
De Heideroosjes (30 Year Anniversary show) - Afterpartees Amsterdam, Melkweg

Sunday, January 27, 2019

Wat? Waar? Opmerking
F*cked Up Amsterdam, Melkweg
Spidergawd Amsterdam, Melkweg
Therapy? Amsterdam, Melkweg

Monday, January 28, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Rival Sons - The Sheepdogs - Ruv (afterparty) Amsterdam, Melkweg

Wednesday, January 30, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Basement Amsterdam, Melkweg

Thursday, January 31, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Silverfaces Amsterdam, Melkweg

Wednesday, January 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Blue October Amsterdam, Melkweg

Saturday, February 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
While She Sleeps - Stray From The Path - Landmvrks Amsterdam, Melkweg

Tuesday, April 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Wonder Years - Free Throw - The Winter Passing Amsterdam, Melkweg

Sunday, June 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Blood Red Shoes Amsterdam, Melkweg Uitverkocht
Otep - Psycho Village Amsterdam, Melkweg

Friday, August 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Faim Amsterdam, Melkweg

Monday, September 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Mountain Eye - Icarius Amsterdam, Melkweg

Wednesday, October 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Inglorious Amsterdam, Melkweg

Saturday, November 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Ex - Fendika - Circus Debre Berhan Amsterdam, Melkweg

Monday, December 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Avatar Amsterdam, Melkweg

Thursday, February 21, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Steve 'n' Seagulls Amsterdam, Melkweg

Sunday, February 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Mad Caddies Amsterdam, Melkweg
P.O.D. - Alien Ant Farm - '68 Amsterdam, Melkweg

Tuesday, February 26, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Mayday Parade - Movements Amsterdam, Melkweg

Wednesday, February 27, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Skindred Amsterdam, Melkweg

Thursday, January 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Beast in Black - Turmion Kätilöt Amsterdam, Melkweg

Sunday, February 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Pop Evil Amsterdam, Melkweg

Tuesday, September 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Kamelot - Evergrey - Visions Of Atlantis Amsterdam, Melkweg
The Lazys Amsterdam, Melkweg

Saturday, March 16, 2019

Wat? Waar? Opmerking
De Raggende Manne Amsterdam, Melkweg

Tuesday, March 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Poets of the Fall Amsterdam, Melkweg

Friday, March 22, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Laibach Amsterdam, Melkweg

Saturday, March 23, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Soen - Wheel - Ghost Iris Amsterdam, Melkweg

Sunday, March 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Perturbator Amsterdam, Melkweg

Saturday, May 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Maine Amsterdam, Melkweg
Wilson & Wakeman Amsterdam, Melkweg

Wednesday, December 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Letz Zep (Led Zeppelin tribute) Amsterdam, Melkweg

Thursday, April 18, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Monomyth Amsterdam, Melkweg

Wednesday, April 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Joyce Manor Amsterdam, Melkweg

Sunday, April 28, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Orphaned Land - Subterranean Masquerade - Paratra Amsterdam, Melkweg

Saturday, January 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Monster Truck Amsterdam, Melkweg

Sunday, June 16, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Eagles of Death Metal Amsterdam, Melkweg

Sunday, June 23, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Taking Back Sunday Amsterdam, Melkweg