Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Melkweg

Lijnbaansgracht 234a
1917 PH Amsterdam NL
020-5318181
020-5318118

http://www.melkweg.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Sunday, December 17, 2017

Wat? Waar? Opmerking
New Model Army Amsterdam, Melkweg

Thursday, December 21, 2017

Wat? Waar? Opmerking
One OK Rock Amsterdam, Melkweg

Saturday, December 23, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Letz Zep (Led Zeppelin tribute) Amsterdam, Melkweg

Wednesday, January 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Falling In Reverse - The Word Alive - Dead Girls Academy Amsterdam, Melkweg

Friday, January 19, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Clan Amsterdam, Melkweg

Tuesday, January 2, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Nada Surf Amsterdam, Melkweg

Friday, February 2, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Therion - Imperial Age - Until Rain - Null Positiv Amsterdam, Melkweg

Thursday, August 2, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Escape The Fate - Palisades - Set To Stun Amsterdam, Melkweg

Sunday, December 2, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Highly Suspect Amsterdam, Melkweg

Saturday, February 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Prime Circle Amsterdam, Melkweg

Monday, February 19, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Marmozets. Amsterdam, Melkweg

Sunday, June 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Brian Fallon and The Howling Weather - David Hause Amsterdam, Melkweg

Tuesday, July 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Blue October Amsterdam, Melkweg

Monday, September 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Stone Broken - Jared James Nichols Amsterdam, Melkweg

Saturday, November 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Samsara Blues Experiment Amsterdam, Melkweg

Saturday, March 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Fiddler's Green Amsterdam, Melkweg

Wednesday, March 21, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Greta Van Fleet Amsterdam, Melkweg

Wednesday, March 28, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Temperance Movement Amsterdam, Melkweg

Friday, March 30, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Black Label Society Amsterdam, Melkweg

Sunday, February 4, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Frank Carter & The Rattlesnakes - Demob Happy Amsterdam, Melkweg

Wednesday, April 4, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Turbowolf Amsterdam, Melkweg

Tuesday, April 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Propagandhi Amsterdam, Melkweg