Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Melkweg

Lijnbaansgracht 234a
1917 PH Amsterdam NL
020-5318181
020-5318118

http://www.melkweg.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Friday, April 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Duman Amsterdam, Melkweg
Inferum - 2 Years To Apocalypse - Despicable Heroes Amsterdam, Melkweg

Wednesday, April 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Joyce Manor Amsterdam, Melkweg

Thursday, April 25, 2019

Wat? Waar? Opmerking
HO99O9 Amsterdam, Melkweg

Sunday, April 28, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Orphaned Land - Subterranean Masquerade - Paratra Amsterdam, Melkweg

Tuesday, April 30, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Jawbreaker - Beach Slang Amsterdam, Melkweg

Saturday, January 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Monster Truck Amsterdam, Melkweg

Wednesday, May 22, 2019

Wat? Waar? Opmerking
NOFX - The Bombpops Amsterdam, Melkweg

Friday, May 31, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Wage War Amsterdam, Melkweg

Tuesday, August 6, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Bad Wolves Amsterdam, Melkweg

Thursday, June 13, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Yawning Man Amsterdam, Melkweg

Sunday, June 16, 2019

Wat? Waar? Opmerking
1000Mods Amsterdam, Melkweg
Eagles of Death Metal Amsterdam, Melkweg

Tuesday, June 18, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Melvins Amsterdam, Melkweg

Wednesday, June 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Gojira Amsterdam, Melkweg Uitverkocht

Sunday, June 23, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Taking Back Sunday Amsterdam, Melkweg

Monday, June 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
La Dispute Amsterdam, Melkweg

Sunday, April 7, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Me First and the Gimme Gimmes Amsterdam, Melkweg

Friday, July 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Perry Farrell's Kind Heaven Orchestra Amsterdam, Melkweg

Monday, July 29, 2019

Wat? Waar? Opmerking
D.I. - Poison Idea - Spider Amsterdam, Melkweg

Tuesday, October 8, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Descendents - Useless ID - Antillectual Amsterdam, Melkweg

Friday, August 16, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Killing Joke Amsterdam, Melkweg

Tuesday, September 10, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Sleep Amsterdam, Melkweg

Sunday, October 27, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Moonspell - Rotting Christ Amsterdam, Melkweg

Tuesday, June 11, 2019

Wat? Waar? Opmerking
PUP Amsterdam, Melkweg

Wednesday, September 11, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Blood Red Shoes Amsterdam, Melkweg

Friday, November 15, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Monomyth Amsterdam, Melkweg Verplaatst

Monday, November 25, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Attila - Veil Of Maya Amsterdam, Melkweg

Tuesday, November 26, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Big One (Pink Floyd tribute) Amsterdam, Melkweg

Saturday, January 12, 2019

Wat? Waar? Opmerking
BoySetsFire Amsterdam, Melkweg

Friday, July 12, 2019

Wat? Waar? Opmerking
August Burns Red - Erra - Currents Amsterdam, Melkweg

Monday, February 24, 2020

Wat? Waar? Opmerking
The Darkness Amsterdam, Melkweg