Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Melkweg

Lijnbaansgracht 234a
1917 PH Amsterdam NL
020-5318181
020-5318118

http://www.melkweg.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Sunday, May 27, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Damned Amsterdam, Melkweg
The Damned: Don't You Wish That We Were Dead [film] Amsterdam, Melkweg

Tuesday, May 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Don Broco Amsterdam, Melkweg
Turnover Amsterdam, Melkweg

Tuesday, February 6, 2018

Wat? Waar? Opmerking
REBELLION FESTIVAL 2018 Amsterdam, Melkweg Festival

Friday, April 6, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Body Count ft Ice-T Amsterdam, Melkweg

Wednesday, June 6, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Alexisonfire Amsterdam, Melkweg

Thursday, December 6, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Bullet For My Valentine Amsterdam, Melkweg
The Bronx - Culture Abuse Amsterdam, Melkweg

Friday, June 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
L7 Amsterdam, Melkweg

Saturday, June 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Underoath Amsterdam, Melkweg

Sunday, June 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Thrice Amsterdam, Melkweg

Tuesday, June 19, 2018

Wat? Waar? Opmerking
In This Moment Amsterdam, Melkweg
Powerflo (ft. members of Biohazard, Fear Factory and Cypress Hill) Amsterdam, Melkweg

Wednesday, June 20, 2018

Wat? Waar? Opmerking
7 Seconds Amsterdam, Melkweg
Jonathan Davis (Korn) Amsterdam, Melkweg

Thursday, June 21, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Shinedown Amsterdam, Melkweg

Sunday, October 7, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Dead Cross Amsterdam, Melkweg

Tuesday, July 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Wolfmother Amsterdam, Melkweg

Wednesday, July 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Dweezil Zappa Amsterdam, Melkweg

Tuesday, May 8, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Pianos Become the Teeth Amsterdam, Melkweg

Wednesday, August 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Real McKenzies Amsterdam, Melkweg

Friday, August 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Fokofpolisiekar Amsterdam, Melkweg

Saturday, September 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Pain Of Salvation Amsterdam, Melkweg

Thursday, September 20, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Van Canto Amsterdam, Melkweg

Sunday, September 23, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Stoned Jesus - Mothership - Elephant Tree Amsterdam, Melkweg

Saturday, September 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Pineapple Thief Amsterdam, Melkweg

Saturday, February 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Story So Far - Citizen - All Get Out Amsterdam, Melkweg

Monday, December 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Graveyard - Bombus Amsterdam, Melkweg

Tuesday, October 23, 2018

Wat? Waar? Opmerking
VNV Nation Amsterdam, Melkweg

Friday, October 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Attila - Eskimo Callboy Amsterdam, Melkweg

Sunday, October 28, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Blackberry Smoke Amsterdam, Melkweg

Wednesday, October 31, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Killing Joke Amsterdam, Melkweg

Tuesday, September 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Frank Turner & The Sleeping Souls Amsterdam, Melkweg

Thursday, October 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Godsmack Amsterdam, Melkweg

Wednesday, November 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Samsara Blues Experiment Amsterdam, Melkweg Verplaatst

Tuesday, November 27, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Clutch Amsterdam, Melkweg

Saturday, December 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
August Burns Red Amsterdam, Melkweg

Sunday, December 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Imminence Amsterdam, Melkweg