Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Melkweg

Lijnbaansgracht 234a
1917 PH Amsterdam NL
020-5318181
020-5318118

http://www.melkweg.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Sunday, February 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Mad Caddies Amsterdam, Melkweg
P.O.D. - Alien Ant Farm - '68 Amsterdam, Melkweg

Tuesday, February 26, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Mayday Parade - Movements Amsterdam, Melkweg

Wednesday, February 27, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Skindred Amsterdam, Melkweg

Thursday, January 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Beast in Black - Turmion Katilot Amsterdam, Melkweg

Sunday, February 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Pop Evil Amsterdam, Melkweg

Tuesday, September 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Kamelot - Evergrey - Visions Of Atlantis Amsterdam, Melkweg
SWMRS Amsterdam, Melkweg
The Lazys Amsterdam, Melkweg

Saturday, March 16, 2019

Wat? Waar? Opmerking
De Raggende Manne Amsterdam, Melkweg

Tuesday, March 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Poets of the Fall Amsterdam, Melkweg

Friday, March 22, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Laibach Amsterdam, Melkweg

Sunday, March 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Perturbator Amsterdam, Melkweg

Wednesday, March 27, 2019

Wat? Waar? Opmerking
MaidaVale Amsterdam, Melkweg

Thursday, April 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Stick To Your Guns - Nasty - Get The Shot Amsterdam, Melkweg

Saturday, May 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Maine Amsterdam, Melkweg
Wilson & Wakeman Amsterdam, Melkweg

Wednesday, December 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Letz Zep (Led Zeppelin tribute) Amsterdam, Melkweg

Saturday, April 13, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Jaya the Cat - Too Many T's - Freddy and the Scabies Sisters Amsterdam, Melkweg

Wednesday, April 17, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Vintage Caravan - Black Mirrors - Rrrags Amsterdam, Melkweg

Friday, April 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Duman Amsterdam, Melkweg
Inferum - 2 Years To Apocalypse - Despicable Heroes Amsterdam, Melkweg

Wednesday, April 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Joyce Manor Amsterdam, Melkweg

Thursday, April 25, 2019

Wat? Waar? Opmerking
HO99O9 Amsterdam, Melkweg

Sunday, April 28, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Orphaned Land - Subterranean Masquerade - Paratra Amsterdam, Melkweg

Tuesday, April 30, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Jawbreaker - Beach Slang Amsterdam, Melkweg

Saturday, January 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Monster Truck Amsterdam, Melkweg

Sunday, June 16, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Eagles of Death Metal Amsterdam, Melkweg

Wednesday, June 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Gojira Amsterdam, Melkweg Uitverkocht

Sunday, June 23, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Taking Back Sunday Amsterdam, Melkweg

Sunday, October 27, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Moonspell - Rotting Christ Amsterdam, Melkweg

Wednesday, September 11, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Blood Red Shoes Amsterdam, Melkweg

Friday, November 15, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Monomyth Amsterdam, Melkweg Verplaatst