Listen live to Radio Arrow Classic Rock

De Verlichte Geest

Middenstraat 23
8800 Roeselare BE
+32 499 21 58 8

http://www.deverlichtegeest.be/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Wednesday, February 20, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Otep - Psycho Village Roeselare, De Verlichte Geest

Thursday, February 21, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Decapitated - Baest - For I Am King Roeselare, De Verlichte Geest

Monday, February 25, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Skiltron Roeselare, De Verlichte Geest

Thursday, January 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Freak Kitchen - G-Han Roeselare, De Verlichte Geest

Sunday, February 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Wacken Metal Battle 2019 Roeselare, De Verlichte Geest

Monday, June 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Tragedy (metal tribute to disco) Roeselare, De Verlichte Geest

Sunday, March 17, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Fixed Fight - Titans Roeselare, De Verlichte Geest

Wednesday, March 20, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Infected Rain - Dust In Mind - Klogr Roeselare, De Verlichte Geest

Friday, March 29, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Voodoo Vegas - Outside Revelation Roeselare, De Verlichte Geest

Friday, January 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Green Jelly Roeselare, De Verlichte Geest

Tuesday, June 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Orphaned Land - Subterranean Masquerade - Paratra Roeselare, De Verlichte Geest

Thursday, April 18, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Skyharbor Roeselare, De Verlichte Geest

Friday, April 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Witch trail - Vonnis - Her Fault Roeselare, De Verlichte Geest

Saturday, April 20, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Low Estates - MOA Roeselare, De Verlichte Geest

Wednesday, April 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Elvenking - Frozen Crown - Desert Roeselare, De Verlichte Geest

Saturday, January 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Nervosa - Rezet Roeselare, De Verlichte Geest

Saturday, October 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Offerantum Obscuro presents: Cardinals Folly - Dusk - Terre Roeselare, De Verlichte Geest

Friday, May 17, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Ost + Front - Schlagwetter - Spankraght Roeselare, De Verlichte Geest

Sunday, August 18, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Saxon (Oliver/Dawson) Roeselare, De Verlichte Geest