Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Lange Scheistraat 11
2312 CR Leiden NL
+31 (0)71 30316

http://www.gebrdenobel.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Wednesday, May 9, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Abbath - Baest Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Monday, July 9, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Alien Weaponry Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Tuesday, October 9, 2018

Wat? Waar? Opmerking
L.A. Guns Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Sunday, June 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
MCC (Magna Carta Cartel) (Ghost members) Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Saturday, November 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Dead Quiet - Snowburner Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Monday, December 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Sargeist - Chaos Invocation - Acrimonious Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Saturday, October 20, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Amenra - Toner Low - Hemelbestormer - Soul Grip Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Sunday, October 28, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Serenity - Visions of Atlantis Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Wednesday, April 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Lacuna Coil - Amberian Dawn Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Thursday, November 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Öst+Front Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Friday, November 23, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Green Lizard (Tribute to the Nineties) Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Friday, November 30, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Absolva (Members of Iced Earth & Blaze Bayley) Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden

Saturday, December 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
DeWolff Leiden, Gebr. de Nobel Poppodium Leiden