Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Effenaar

Dommelstraat 2
5611 CK Eindhoven NL
040-2393666
040-2436769

http://www.effenaar.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Saturday, September 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Pink Floyd Sound (tribute) Eindhoven, Effenaar

Sunday, September 30, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Amity Affliction - The Plot In You - Dreamstate - Endless Heights Eindhoven, Effenaar

Saturday, February 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Conan Eindhoven, Effenaar

Friday, October 19, 2018

Wat? Waar? Opmerking
VNV Nation Eindhoven, Effenaar

Wednesday, April 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
THE PROGRESSIVE ALLIANCE Eindhoven, Effenaar Festival

Sunday, November 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Powerwolf - Amaranthe - Kissin’ Dynamite Eindhoven, Effenaar

Friday, November 23, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Bury Tomorrow - 36 Crazyfists - Cane Hill - Crystal Lake Eindhoven, Effenaar

Sunday, August 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
COME AS YOU ARE FESTIVAL 2018 Eindhoven, Effenaar Festival

Friday, December 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
EINDHOVEN METAL MEETING 2018 Eindhoven, Effenaar Festival

Saturday, December 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
EINDHOVEN METAL MEETING 2018 Eindhoven, Effenaar Festival

Saturday, January 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Physical Graffiti (Led Zeppelin tribute) Eindhoven, Effenaar

Thursday, January 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Sore Losers Eindhoven, Effenaar

Friday, January 25, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Pussy Riot Theatre: Riot Days (muziektheaterproject) Eindhoven, Effenaar

Saturday, March 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Royal Republic Eindhoven, Effenaar

Friday, March 15, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Killfest: Overkill - Destruction - Flotsam and Jetson - Meshiaak Eindhoven, Effenaar

Wednesday, March 20, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Windhand - Grime Eindhoven, Effenaar