Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Effenaar

Dommelstraat 2
5611 CK Eindhoven NL
040-2393666
040-2436769

http://www.effenaar.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Friday, September 15, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Emptiness - Terzij De Horde - Bathsheba Eindhoven, Effenaar
The Dutch Queen Tribute Eindhoven, Effenaar

Saturday, September 23, 2017

Wat? Waar? Opmerking
FemME FESTIVAL 2017 Eindhoven, Effenaar Festival

Wednesday, May 10, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Brant Bjork - Sean Wheeler Eindhoven, Effenaar

Sunday, December 10, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Acid Mothers Temple - Minami Deutsch - S.T. Cordell Eindhoven, Effenaar

Friday, October 13, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Eisbrecher - Unzucht Eindhoven, Effenaar

Wednesday, October 18, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Dead Kennedys Eindhoven, Effenaar
DragonForce - Twilight Force Eindhoven, Effenaar

Friday, October 27, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Mr. Big - The Answer - Faster Pussycat Eindhoven, Effenaar

Saturday, March 11, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Millionaire Eindhoven, Effenaar

Tuesday, April 11, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Eluveitie - Amaranthe - The Charm The Fury Eindhoven, Effenaar

Monday, September 11, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Grand Magus Eindhoven, Effenaar

Friday, November 24, 2017

Wat? Waar? Opmerking
The Dread Crew Of Oddwood - Circle J Eindhoven, Effenaar

Tuesday, September 12, 2017

Wat? Waar? Opmerking
COME AS YOU ARE FESTIVAL 2017 Eindhoven, Effenaar Festival

Thursday, December 14, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Eindhoven Metal Meeting Pre-Party: Necrowretch - IXXI - The Stone Eindhoven, Effenaar

Friday, December 15, 2017

Wat? Waar? Opmerking
EINDHOVEN METAL MEETING 2017 Eindhoven, Effenaar Festival

Saturday, December 16, 2017

Wat? Waar? Opmerking
EINDHOVEN METAL MEETING 2017 Eindhoven, Effenaar Festival

Saturday, December 23, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Call it Off Eindhoven, Effenaar

Saturday, January 13, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Physical Graffiti (Led Zeppelin tribute) Eindhoven, Effenaar

Saturday, June 2, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Accept Eindhoven, Effenaar

Saturday, February 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Clan of Xymox - Palais Ideal Eindhoven, Effenaar

Monday, September 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Australian Pink Floyd Show Eindhoven, Effenaar

Sunday, March 18, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Carpenter Brut Eindhoven, Effenaar