Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Effenaar

Dommelstraat 2
5611 CK Eindhoven NL
040-2393666
040-2436769

http://www.effenaar.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Wednesday, May 22, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Bad Religion Eindhoven, Effenaar

Tuesday, August 6, 2019

Wat? Waar? Opmerking
THE SOUND OF REVOLUTION ZOMEREDITIE 2019 Eindhoven, Effenaar Festival

Friday, June 14, 2019

Wat? Waar? Opmerking
1000mods Eindhoven, Effenaar

Saturday, June 29, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Metz Eindhoven, Effenaar

Tuesday, January 8, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Nashville Pussy Eindhoven, Effenaar

Friday, March 8, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Queensryche - Firewind Eindhoven, Effenaar

Friday, September 13, 2019

Wat? Waar? Opmerking
BLOODSHED FEST 2019 Eindhoven, Effenaar Festival

Saturday, September 14, 2019

Wat? Waar? Opmerking
BLOODSHED FEST 2019 Eindhoven, Effenaar Festival

Friday, September 20, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Stahlzeit (Rammstein tribute) Eindhoven, Effenaar

Monday, March 11, 2019

Wat? Waar? Opmerking
MILDTFEST 2019 Eindhoven, Effenaar Festival

Saturday, November 16, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Anneke van Giersbergen (25 years jubileumshow) ft. Daniel Cavanagh & Kamerata Zuid String Orchestra Eindhoven, Effenaar Uitverkocht

Friday, November 22, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Motionless In White Eindhoven, Effenaar

Friday, December 13, 2019

Wat? Waar? Opmerking
EINDHOVEN METAL MEETING 2019 Eindhoven, Effenaar Festival

Saturday, December 14, 2019

Wat? Waar? Opmerking
EINDHOVEN METAL MEETING 2019 Eindhoven, Effenaar Festival

Friday, March 20, 2020

Wat? Waar? Opmerking
PROGNOSIS 2020 Eindhoven, Effenaar Festival

Saturday, March 21, 2020

Wat? Waar? Opmerking
PROGNOSIS 2020 Eindhoven, Effenaar Festival