Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Trix

Noordersingel 28
2140 Antwerpen (Borgerhout) BE


http://www.trixonline.be


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Saturday, September 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Evil Invaders Antwerpen (Borgerhout), Trix

Monday, September 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Story So Far - Citizen - All Get Out Antwerpen (Borgerhout), Trix

Tuesday, September 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Deafheaven - Inter Arma Antwerpen (Borgerhout), Trix

Wednesday, September 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Sextile Antwerpen (Borgerhout), Trix

Monday, September 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Brian Jonestown Massacre Antwerpen (Borgerhout), Trix

Wednesday, October 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
It It Anita - The Homesick Antwerpen (Borgerhout), Trix

Wednesday, April 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Kataklysm - Hypocrisy Antwerpen (Borgerhout), Trix

Saturday, August 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Godsmack Antwerpen (Borgerhout), Trix

Tuesday, September 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Black Stone Cherry Antwerpen (Borgerhout), Trix

Friday, January 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
MC50 (ft Wayne Kramer) Antwerpen (Borgerhout), Trix