Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Poppodium  Doornroosje & Merleyn

Stationsplein 11
6512 AB Nijmegen NL
024-3554243
024-3568015

http://www.doornroosje.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Friday, August 25, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Oceans Ate Alaska Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Saturday, September 9, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Shining Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Monday, October 9, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Supersuckers - Dead Lord - Night Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Monday, September 25, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Der Weg Einer Freiheit - Regarde Les Hommes Tomber - Inter Arma Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Monday, April 10, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Twelve Foot Ninja - Monsoon Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Monday, July 10, 2017

Wat? Waar? Opmerking
SOULCRUSHER II 2017 Nijmegen, Doornroosje & Merleyn Festival

Saturday, October 14, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Alestorm - Troldhaugen - Æther Realm Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Tuesday, October 17, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Orden Ogan - Rhapsody of Fire Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Friday, October 20, 2017

Wat? Waar? Opmerking
And So I Watch You from Afar Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Sunday, October 22, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Epica - Mayan Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Tuesday, October 24, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Diablo Blvd Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Wednesday, January 11, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Dying Fetus - Psycroptic - Beyond Creation - Disentomb Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Thursday, November 16, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Ferocious Dogs Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Wednesday, November 22, 2017

Wat? Waar? Opmerking
White Cowbell Oklahoma Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Thursday, November 23, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Paceshifters Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Saturday, August 12, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Call it Off Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Tuesday, September 12, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Vandenberg's Moonkings Nijmegen, Doornroosje & Merleyn