Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Poppodium  Doornroosje & Merleyn

Stationsplein 11
6512 AB Nijmegen NL
024-3554243
024-3568015

http://www.doornroosje.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Friday, December 21, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Revocation - Archspire - Soreption - Rivers of Nihil Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Sunday, December 1, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Amorphis - Soilwork - Jinjer - Nailed To Obscurity Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Thursday, January 31, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Amaranthe - Follow The Cipher - Warkings Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Tuesday, April 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Esben and the Witch Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Friday, August 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Shellac - Cocaine Piss Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Thursday, February 21, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Wrekmeister Harmonies Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Saturday, August 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Kamelot - Evergrey - Visions Of Atlantis Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Saturday, March 16, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Monomyth Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Saturday, May 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Orphaned Land - Subterranean Masquerade - Paratra Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Thursday, April 25, 2019

Wat? Waar? Opmerking
De Raggende Manne Nijmegen, Doornroosje & Merleyn

Friday, April 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
SONIC WHIP 2019 Nijmegen, Doornroosje & Merleyn Festival