Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Popcentrum  013

Veemarktstraat 44
5038 CV Tilburg NL
013-4609500
013-4609501

http://www.013.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Thursday, October 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Marmozets Tilburg, 013

Monday, October 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Greta Van Fleet Tilburg, 013 Uitverkocht

Saturday, August 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Bullet For My Valentine - Of Mice & Men Tilburg, 013
Nada Surf Tilburg, 013

Thursday, October 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Black Stone Cherry - Monster Truck Tilburg, 013

Sunday, November 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Brant Bjork - Sonic Dawn Tilburg, 013

Tuesday, December 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Shinedown - Starset - Press to MECO Tilburg, 013

Tuesday, November 13, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Samsara Blues Experiment Tilburg, 013 Verplaatst

Friday, November 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Front 242 Tilburg, 013

Wednesday, November 21, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Pathology - Pyrexia - Kraanium - Epicardiectomy - Sinaya Tilburg, 013
The Magpie Salute Tilburg, 013

Monday, November 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Jethro Tull (50th anniversary tour) Tilburg, 013

Tuesday, November 27, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Zeal & Ardor Tilburg, 013

Thursday, November 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Cadillac Three - Black Bottle Riot Tilburg, 013

Friday, November 30, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Kreator - Dimmu Borgir - Hatebreed - Bloodbath Tilburg, 013

Monday, February 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
As I Lay Dying Tilburg, 013 Verplaatst

Saturday, May 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Exodus - Sodom - Death Angel - Suicidal Angels Tilburg, 013

Sunday, December 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Myrkur - Jo Quail Tilburg, 013

Thursday, December 20, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Within Temptation Tilburg, 013

Friday, December 21, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Within Temptation Tilburg, 013 Uitverkocht

Saturday, December 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Within Temptation Tilburg, 013 Uitverkocht

Saturday, December 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Millionaire - Rrrags Tilburg, 013

Thursday, May 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Cloud Nothings Tilburg, 013

Monday, February 18, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Good Charlotte Tilburg, 013

Friday, February 22, 2019

Wat? Waar? Opmerking
John Garcia & The Band Of Gold - Dead Quiet Tilburg, 013

Saturday, February 23, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Korpiklaani - Turisas - Trollfest Tilburg, 013

Saturday, March 23, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Perturbator Tilburg, 013

Thursday, March 28, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Enter Shikari Tilburg, 013

Monday, November 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
ROADBURN 2019 Tilburg, 013 Festival

Wednesday, December 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
ROADBURN 2019 Tilburg, 013 Festival

Saturday, April 13, 2019

Wat? Waar? Opmerking
ROADBURN 2019 Tilburg, 013 Festival

Sunday, April 14, 2019

Wat? Waar? Opmerking
ROADBURN 2019 Tilburg, 013 Festival

Wednesday, April 17, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Australian Pink Floyd Show Tilburg, 013

Sunday, April 21, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Hollywood Undead Tilburg, 013

Tuesday, March 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
NETHERLANDS DEATHFEST 2019 Tilburg, 013 Festival

Friday, April 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
NETHERLANDS DEATHFEST 2019 Tilburg, 013 Festival

Sunday, May 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
NETHERLANDS DEATHFEST 2019 Tilburg, 013 Festival

Friday, September 13, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Ayreon plays 'Into the Electric Castle' Tilburg, 013

Saturday, September 14, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Ayreon plays 'Into the Electric Castle' Tilburg, 013