Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Popcentrum  013

Veemarktstraat 44
5038 CV Tilburg NL
013-4609500
013-4609501

http://www.013.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Thursday, July 19, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Gene Simmons Band Tilburg, 013

Wednesday, July 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Wolfmother Tilburg, 013

Friday, July 27, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Gaslight Anthem (plays 'The '59 Sound') - The Flatliners - Matthew Ryan Tilburg, 013

Friday, June 8, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Judas Priest Tilburg, 013

Wednesday, August 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Beartooth Tilburg, 013 Uitverkocht
Flogging Molly Tilburg, 013

Friday, September 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Kamelot - Maiden United Tilburg, 013

Wednesday, September 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Europe Tilburg, 013

Wednesday, January 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Halestorm Tilburg, 013

Saturday, March 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Hundred Seventy Split (voormalig Ten Years After) Tilburg, 013

Sunday, June 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Taake - Bölzer - One Tail One Head - Orkan Tilburg, 013

Saturday, November 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Three Days Grace Tilburg, 013

Friday, October 19, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Golden Earring Tilburg, 013

Thursday, October 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Marmozets Tilburg, 013

Saturday, August 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Bullet For My Valentine - Of Mice & Men Tilburg, 013
Nada Surf Tilburg, 013

Thursday, October 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Black Stone Cherry - Monster Truck Tilburg, 013

Sunday, November 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Brant Bjork Tilburg, 013

Tuesday, November 13, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Samsara Blues Experiment Tilburg, 013 Verplaatst

Friday, November 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Front 242 Tilburg, 013

Monday, November 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Jethro Tull (50th anniversary tour) Tilburg, 013

Tuesday, November 27, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Zeal & Ardor Tilburg, 013

Friday, November 30, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Kreator - Dimmu Borgir - Hatebreed - Bloodbath Tilburg, 013

Saturday, May 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Sodom - Death Angel - Suicidal Angels (+ headliner tba) Tilburg, 013

Friday, December 21, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Within Temptation Tilburg, 013

Saturday, December 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Within Temptation Tilburg, 013 Uitverkocht

Monday, February 18, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Good Charlotte Tilburg, 013

Monday, November 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
ROADBURN 2019 Tilburg, 013 Festival

Wednesday, December 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
ROADBURN 2019 Tilburg, 013 Festival

Saturday, April 13, 2019

Wat? Waar? Opmerking
ROADBURN 2019 Tilburg, 013 Festival

Sunday, April 14, 2019

Wat? Waar? Opmerking
ROADBURN 2019 Tilburg, 013 Festival

Tuesday, March 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
NETHERLANDS DEATHFEST 2019 Tilburg, 013 Festival

Friday, April 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
NETHERLANDS DEATHFEST 2019 Tilburg, 013 Festival

Sunday, May 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
NETHERLANDS DEATHFEST 2019 Tilburg, 013 Festival