Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Popcentrum  013

Veemarktstraat 44
5038 CV Tilburg NL
013-4609500
013-4609501

http://www.013.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Monday, April 24, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Deftones Tilburg, 013

Friday, April 28, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Jambinai Tilburg, 013

Saturday, April 29, 2017

Wat? Waar? Opmerking
MaYaN Tilburg, 013

Wednesday, July 5, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Big One (Pink Floyd tribute) Tilburg, 013

Friday, May 19, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Dodecahedron - Verwoed - Ulsect Tilburg, 013

Tuesday, May 30, 2017

Wat? Waar? Opmerking
White Hills Tilburg, 013

Wednesday, May 31, 2017

Wat? Waar? Opmerking
The Mission Tilburg, 013

Tuesday, June 6, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Alter Bridge - Red Sun Rising Tilburg, 013

Thursday, July 6, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Simple Plan - Mallory Knox - Milestones Tilburg, 013

Friday, October 6, 2017

Wat? Waar? Opmerking
I Am Morbid Tilburg, 013

Wednesday, December 6, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Five Finger Death Punch - Mandrake's Monster Tilburg, 013

Wednesday, June 14, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Marky Ramone's Blitzkrieg Tilburg, 013
Primus Tilburg, 013

Saturday, June 17, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Evanescence Tilburg, 013 Uitverkocht

Wednesday, June 21, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Slayer Tilburg, 013

Wednesday, June 7, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Mike Portnoy's Shattered Fortress Tilburg, 013

Thursday, December 7, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Kansas - Uriah Heep Tilburg, 013

Tuesday, August 15, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Megadeth Tilburg, 013

Thursday, February 9, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Satyricon Tilburg, 013

Friday, September 15, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Ayreon Tilburg, 013 Uitverkocht

Saturday, September 16, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Ayreon Tilburg, 013 Uitverkocht

Sunday, September 17, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Ayreon Tilburg, 013 Uitverkocht

Sunday, September 24, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Seether Tilburg, 013

Saturday, June 10, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Anathema - Alcest Tilburg, 013

Sunday, December 10, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Laurence Jones Tilburg, 013

Saturday, October 14, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Golden Earring Tilburg, 013

Tuesday, October 17, 2017

Wat? Waar? Opmerking
65daysofstatic - Thought Forms Tilburg, 013

Wednesday, October 18, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Dweezil Zappa (50 years Of Frank Zappa) Tilburg, 013

Thursday, November 23, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Status Quo (acoustic) Tilburg, 013

Wednesday, April 12, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Alice Cooper Tilburg, 013

Tuesday, December 12, 2017

Wat? Waar? Opmerking
HIM Tilburg, 013

Saturday, February 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
NETHERLANDS DEATHFEST 2018 Tilburg, 013 Festival

Saturday, March 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
NETHERLANDS DEATHFEST 2018 Tilburg, 013 Festival

Tuesday, April 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
NETHERLANDS DEATHFEST 2018 Tilburg, 013 Festival