Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Muziekcentrum De  Bosuil

Vrakkerveld 2c
6002 AZ Weert NL
0495-524269

http://www.debosuil.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Saturday, February 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Dirty Denims - Nem-Q - The Electrophonics Weert, Bosuil

Sunday, February 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Stevie Nimmo Trio - Catfish - Joost de Lange Rock/Blues Experience Weert, Bosuil

Saturday, February 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Maerzfeld Weert, Bosuil

Tuesday, April 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Aynsley Lister - The Dogs Weert, Bosuil

Saturday, March 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Don Airey & Friends Weert, Bosuil

Sunday, March 18, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Maudlin Weert, Bosuil

Saturday, March 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Them Dirty Roses Weert, Bosuil

Sunday, April 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Voltage - Grim Tim Weert, Bosuil

Thursday, April 5, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Axel Rudi Pell - Crystal Ball Weert, Bosuil

Sunday, May 20, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Fleddy Melculy - Rectum Raiders Weert, Bosuil

Sunday, September 9, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Martin Turner's Wishbone Ash Weert, Bosuil

Friday, December 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Stahlzeit (Rammstein tribute) Weert, Bosuil

Saturday, December 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Stahlzeit (Rammstein tribute) Weert, Bosuil