Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Cultuurpodium  Boerderij

Amerikaweg 145
2717 AV Zoetermeer NL
079-3211012
079-3510051

http://www.boerderij.org


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Thursday, October 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Zen Amadeus (Simon Phillips & Bill Evans) Zoetermeer, Boerderij

Saturday, August 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Greg Howe ft. Ernest Tibbs & Gianluca Palmieri - Jeff Aug Zoetermeer, Boerderij

Tuesday, September 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Antimatter (release party) - Daniel Cardoso (Anathema) Zoetermeer, Boerderij

Thursday, October 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Pendragon Zoetermeer, Boerderij

Friday, November 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Glenn Hughes (performs Deep Purple classics) Zoetermeer, Boerderij

Saturday, November 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Mystery Zoetermeer, Boerderij

Tuesday, November 20, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Gus G & Band Zoetermeer, Boerderij

Thursday, November 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Soup - A Liquid Landscape Zoetermeer, Boerderij

Saturday, November 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Damanek - Southern Empire - Seven Steps To The Green Door Zoetermeer, Boerderij

Sunday, November 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Night Flight Orchestra - Black Mirrors Zoetermeer, Boerderij

Wednesday, November 28, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Dead Daisies Zoetermeer, Boerderij

Friday, November 30, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Thundermother - Rosie Zoetermeer, Boerderij

Thursday, July 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Spock’s Beard - The Flower Kings Revisited Zoetermeer, Boerderij

Sunday, August 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Ray Wilson Band (Classic Genesis show) Zoetermeer, Boerderij

Wednesday, September 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Kiss Forever Band (Kiss tribute) Zoetermeer, Boerderij

Thursday, December 13, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Strange Kind Of Women (female Deep Purple tribute) Zoetermeer, Boerderij

Saturday, December 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
IQ The Legendary Christmas Bash Zoetermeer, Boerderij

Friday, December 21, 2018

Wat? Waar? Opmerking
7 Miles To Pittsburgh (album release show) Zoetermeer, Boerderij

Saturday, December 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Symfo Classics - The Best of Symphonic Rock Zoetermeer, Boerderij

Monday, April 1, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Physical Graffiti (Led Zeppelin tribute) Zoetermeer, Boerderij

Friday, November 1, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Julian Sas Band Zoetermeer, Boerderij

Sunday, December 1, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Kayak Zoetermeer, Boerderij

Friday, January 18, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Wille and the Bandits Zoetermeer, Boerderij

Saturday, January 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Crazy Little Things (Queen tribute) Zoetermeer, Boerderij

Saturday, January 26, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Tiger Moth Tales & Red Bazar ft. Peter Jones (Camel) Zoetermeer, Boerderij

Saturday, February 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Pink Project (Anniversary Show) Zoetermeer, Boerderij

Friday, February 22, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Band of Friends Zoetermeer, Boerderij

Thursday, January 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Pineapple Thief Zoetermeer, Boerderij

Tuesday, September 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Lifesigns Zoetermeer, Boerderij

Friday, March 15, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Haken Zoetermeer, Boerderij

Saturday, March 16, 2019

Wat? Waar? Opmerking
System 7 & Mirror System - DJ Mike Holmes (IQ) Zoetermeer, Boerderij

Thursday, July 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
RPWL - Aaron Brooks Zoetermeer, Boerderij

Saturday, April 13, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Arena Zoetermeer, Boerderij

Thursday, May 23, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Steve Hackett (Genesis Revisited Tour) Zoetermeer, Boerderij

Friday, May 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Steve Hackett (Genesis Revisited Tour) Zoetermeer, Boerderij

Wednesday, April 10, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Y&T - Tricklebolt Zoetermeer, Boerderij