Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Cultuurpodium  Boerderij

Amerikaweg 145
2717 AV Zoetermeer NL
079-3211012
079-3510051

http://www.boerderij.org


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Saturday, November 25, 2017

Wat? Waar? Opmerking
PFM (Premiata Forneria Marconi) Zoetermeer, Boerderij

Sunday, November 26, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Simon Phillips with Protocol IV (ft Greg Howe) Zoetermeer, Boerderij

Wednesday, November 29, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Guthrie Govan (Masterclass) Zoetermeer, Boerderij

Thursday, November 30, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Tyketto - 7 Miles To Pittsburgh Zoetermeer, Boerderij

Sunday, February 12, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Mostly Autumn Zoetermeer, Boerderij

Saturday, August 12, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Ray Wilson Band Zoetermeer, Boerderij

Tuesday, September 12, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Threshold - Day Six - Damnation Angels Zoetermeer, Boerderij

Saturday, December 16, 2017

Wat? Waar? Opmerking
IQ Zoetermeer, Boerderij

Saturday, December 30, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Symfo Classics (ft Cindy Oudshoorn, Edward Reekers & Martin van der Starre) Zoetermeer, Boerderij

Tuesday, May 1, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Physical Graffiti (Led Zeppelin tribute) Zoetermeer, Boerderij

Saturday, December 1, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Infloyd (Pink Floyd tribute) Zoetermeer, Boerderij Verplaatst

Saturday, January 13, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Julian Sas - Bintangs Zoetermeer, Boerderij

Friday, January 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Tiger Moth Tales & Red Bazar (ft Peter Jones of Camel) Zoetermeer, Boerderij

Saturday, January 27, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Kayak - Rikard Sjöblom's Gungfly Zoetermeer, Boerderij

Tuesday, January 30, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Thunder - Lovell's Blade Zoetermeer, Boerderij

Friday, February 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Watch (Genesis tribute) Zoetermeer, Boerderij

Friday, February 23, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Bjørn Riis (Airbag) Zoetermeer, Boerderij

Saturday, February 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
PROGDREAMS 2018 Zoetermeer, Boerderij Festival

Saturday, March 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
PROGDREAMS 2018 Zoetermeer, Boerderij Festival

Tuesday, April 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
PROGDREAMS 2018 Zoetermeer, Boerderij Festival

Monday, September 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Snake Oil & Harmony (Danny Vaughn & Dan Reed) Zoetermeer, Boerderij

Friday, March 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Eric Gales - Quinn Sullivan - Gary Hoey Zoetermeer, Boerderij

Friday, March 23, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Band of Friends (A Celebration Of The Music of Rory Gallagher) Zoetermeer, Boerderij

Saturday, March 31, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Barock Project Zoetermeer, Boerderij

Thursday, October 4, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Lazuli Zoetermeer, Boerderij

Friday, April 20, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Anima Mundi Zoetermeer, Boerderij

Sunday, April 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Shob & Band Zoetermeer, Boerderij

Wednesday, December 5, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Arena Zoetermeer, Boerderij

Friday, June 8, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Jadis ft. Martin Orford (ex-IQ) - For Absent Friends Zoetermeer, Boerderij