Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Cultuurpodium  Boerderij

Amerikaweg 145
2717 AV Zoetermeer NL
079-3211012
079-3510051

http://www.boerderij.org


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Saturday, April 27, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Dizzy Mizz Lizzy Zoetermeer, Boerderij

Tuesday, November 5, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Manfred Mann's Earth Band Zoetermeer, Boerderij

Wednesday, May 22, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Steve Hackett (Genesis Revisited Tour) Zoetermeer, Boerderij

Thursday, May 23, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Steve Hackett (Genesis Revisited Tour) Zoetermeer, Boerderij

Friday, May 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Steve Hackett (Genesis Revisited Tour) Zoetermeer, Boerderij

Sunday, May 26, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Yasi Hofer Zoetermeer, Boerderij

Friday, May 31, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Tim Bowness & Anneke van Giersbergen Zoetermeer, Boerderij

Tuesday, August 6, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Matt Schofield - Toine Scholten Band Zoetermeer, Boerderij

Friday, September 6, 2019

Wat? Waar? Opmerking
King King - SpeakEasy Zoetermeer, Boerderij

Wednesday, November 6, 2019

Wat? Waar? Opmerking
UFO - Nine Eyes Nation Zoetermeer, Boerderij

Friday, June 21, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Flower Kings Revisited Zoetermeer, Boerderij

Thursday, July 18, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Moshulu (Jeff Berlin, Dennis Chambers, David Sancious en Oz Noy) Zoetermeer, Boerderij

Monday, July 22, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Anathema Zoetermeer, Boerderij

Friday, September 13, 2019

Wat? Waar? Opmerking
King's X Zoetermeer, Boerderij

Friday, September 20, 2019

Wat? Waar? Opmerking
PROGDREAMS VIII Zoetermeer, Boerderij Festival

Saturday, September 21, 2019

Wat? Waar? Opmerking
PROGDREAMS VIII Zoetermeer, Boerderij Festival

Sunday, September 22, 2019

Wat? Waar? Opmerking
PROGDREAMS VIII Zoetermeer, Boerderij Festival

Friday, September 27, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Kris Barras Band Zoetermeer, Boerderij

Sunday, March 10, 2019

Wat? Waar? Opmerking
District 97 - Time Shift Accident Zoetermeer, Boerderij

Wednesday, April 10, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Y&T - Tricklebolt Zoetermeer, Boerderij

Friday, May 10, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Gathering - Golden Caves Zoetermeer, Boerderij

Friday, October 18, 2019

Wat? Waar? Opmerking
My Propane - Kid Harlequin Zoetermeer, Boerderij

Saturday, October 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Mystery Zoetermeer, Boerderij

Friday, October 25, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Bjorn Riis (Airbag) - Oak Zoetermeer, Boerderij

Wednesday, October 30, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Randy Hansen Zoetermeer, Boerderij

Monday, February 11, 2019

Wat? Waar? Opmerking
StillMarillion (Marillion tribute, plays 'Fugazi') Zoetermeer, Boerderij

Sunday, August 11, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Jadis - Mangrove Zoetermeer, Boerderij

Wednesday, September 11, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Adam Holzman & Brave New World Zoetermeer, Boerderij

Friday, November 29, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Infloyd (Pink Floyd tribute) Zoetermeer, Boerderij

Saturday, November 30, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Soft Machine Zoetermeer, Boerderij

Wednesday, June 12, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Mostly Autumn Zoetermeer, Boerderij

Saturday, December 14, 2019

Wat? Waar? Opmerking
IQ - Pete Jones (Tiger Moth Tales) Zoetermeer, Boerderij

Saturday, December 21, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Ray Wilson Band (Genesis Classic Project) Zoetermeer, Boerderij