Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Dynamo

Catharinaplein 21
5611 DE Eindhoven NL
040-2393110

http://www.dynamo-eindhoven.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Friday, August 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Living End - Not On Tour - Joe McMahon & the Dockineers Eindhoven, Dynamo

Saturday, August 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Pro Pain - Powerstroke - Toxic Shock Eindhoven, Dynamo

Sunday, August 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Deez Nuts - WRCKG - Dock 83 Eindhoven, Dynamo

Tuesday, August 28, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Royal - Of Virtue - To The Wolves Eindhoven, Dynamo

Wednesday, August 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Prong - Dew-Scented Eindhoven, Dynamo

Monday, July 9, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Same Music - Different People (metal documentary) Eindhoven, Dynamo

Friday, September 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Ugly Kid Joe (25 years of America’s Least Wanted tour) Eindhoven, Dynamo

Sunday, September 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Bloodshedfest The Afterbleeder: Deathtopia - tba Eindhoven, Dynamo
Metal Record Fair Eindhoven, Dynamo

Friday, September 21, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Jaret Reddick (Bowling For Soup) (acoustic) Eindhoven, Dynamo

Sunday, September 23, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Chelsea Grin - Oceano - Kublai Khan - Enterprise Earth Eindhoven, Dynamo

Saturday, September 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
With Confidence Eindhoven, Dynamo

Tuesday, July 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Frenzal Rhomb - Dowzer Eindhoven, Dynamo

Saturday, November 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Voivod - Bio Cancer - Souldust Eindhoven, Dynamo

Monday, December 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
FEMME 2018 Eindhoven, Dynamo Festival

Saturday, October 13, 2018

Wat? Waar? Opmerking
FEMME 2018 Eindhoven, Dynamo Festival

Sunday, October 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Movements Eindhoven, Dynamo

Thursday, October 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Attila - Eskimo Callboy Eindhoven, Dynamo

Saturday, August 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
IMPERICON NEVER SAY DIE! TOUR 2018 Eindhoven, Dynamo Festival

Thursday, November 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Sorcerer - Officium Triste Eindhoven, Dynamo

Sunday, November 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Aborted (album release show) - Cryptopsy - Benighted - Cytotoxin Eindhoven, Dynamo

Sunday, August 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Clawfinger (25 years Deafer, Dumber & Blinder) Eindhoven, Dynamo

Friday, December 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Eindhoven Metal Meeting Afterparty: Sibiir Eindhoven, Dynamo

Sunday, March 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Excel - No Redeeming Social Value - One Night Stand Eindhoven, Dynamo

Saturday, March 30, 2019

Wat? Waar? Opmerking
GRINDHOVEN 2019 Eindhoven, Dynamo
GRINDHOVEN VIII Eindhoven, Dynamo Festival

Tuesday, June 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Remember Kurt Cobain: In Utero - Captain Albatross + tba Eindhoven, Dynamo