Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Dynamo

Catharinaplein 21
5611 DE Eindhoven NL
040-2393110

http://www.dynamo-eindhoven.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Saturday, February 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Despised Icon - Malevolence - Archspire - Vulvodynia Eindhoven, Dynamo

Sunday, February 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Backtrack - Risk It - Grove Street Families Eindhoven, Dynamo

Tuesday, July 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
As It Is - WSTR - Courage My Love - Grayscale Eindhoven, Dynamo

Saturday, November 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Cannibal Corpse - Black Dahlia Murder - In Arkadia Eindhoven, Dynamo

Tuesday, March 13, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Waterparks Eindhoven, Dynamo

Thursday, March 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Pestilence - Deadhead - Inquisitor Eindhoven, Dynamo

Friday, March 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Venom Inc - Evil Invaders - Nervosa - Aeternam Eindhoven, Dynamo

Saturday, March 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Cannabis Corpse (verplaatst naar Faster & Louder festival) Eindhoven, Dynamo Verplaatst

Saturday, March 31, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Ne Obliviscaris - Virvum - Allegaeon Eindhoven, Dynamo

Wednesday, July 4, 2018

Wat? Waar? Opmerking
GRINDHOVEN 2018 Eindhoven, Dynamo Festival

Sunday, April 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Perfect Tool (Tool tribute) Eindhoven, Dynamo

Friday, May 18, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Wiegedood - Laster Eindhoven, Dynamo

Thursday, September 6, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Moose Blood Eindhoven, Dynamo

Saturday, June 23, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Silverstein Eindhoven, Dynamo

Wednesday, August 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Prong Eindhoven, Dynamo

Monday, December 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
FEMME 2018 Eindhoven, Dynamo Festival

Saturday, October 13, 2018

Wat? Waar? Opmerking
FEMME 2018 Eindhoven, Dynamo Festival