Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Poppodium  Baroeg

Spinozaweg 300
3076 ET Rotterdam NL
010 - 4325735
010 - 4191232

http://www.baroeg.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Saturday, June 30, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Bloody Sabbath (Black Sabbath tribute) - Purple Shade (Deep Purple tribute) Rotterdam, Baroeg

Tuesday, July 31, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Municipal Waste - Siberian Meat Grinder Rotterdam, Baroeg

Monday, January 8, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Cannibal Corpse - Anatomy of I Rotterdam, Baroeg

Thursday, November 8, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Disturbance - Acidez - Neuroot - F.I.S.T. Rotterdam, Baroeg

Wednesday, August 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Misery Index - Origin - Broken Hope Rotterdam, Baroeg

Saturday, September 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Tankcsapda Rotterdam, Baroeg

Tuesday, July 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Soen Rotterdam, Baroeg

Friday, October 19, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Mourning Beloveth - Phlebotomized Rotterdam, Baroeg

Sunday, March 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Alvin és a Mókusok - The Dissidents Rotterdam, Baroeg

Tuesday, September 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Rotor - The Howl Ensemble - Massa Rotterdam, Baroeg

Sunday, November 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Great Old Ones - Auðn - Dodecahedron - Kjeld Rotterdam, Baroeg

Friday, November 16, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Napalm Death Rotterdam, Baroeg

Saturday, November 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
DUTCH DOOM DAYS 2018 Rotterdam, Baroeg Festival

Sunday, November 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
DUTCH DOOM DAYS 2018 Rotterdam, Baroeg Festival

Thursday, July 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Focus Rotterdam, Baroeg

Sunday, January 20, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Grave Digger - Burning Witches Rotterdam, Baroeg