Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Poppodium  Baroeg

Spinozaweg 300
3076 ET Rotterdam NL
010 - 4325735
010 - 4191232

http://www.baroeg.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Thursday, April 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Nebula - The Machinist Rotterdam, Baroeg

Friday, April 27, 2018

Wat? Waar? Opmerking
KONINGSDAG FESTIVAL 2018 Rotterdam, Baroeg Festival

Sunday, April 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Perfect Tool (Tool tribute) Rotterdam, Baroeg

Thursday, April 5, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Mortiis - Old Tower Rotterdam, Baroeg

Saturday, May 5, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Michale Graves plays Misfits Rotterdam, Baroeg

Wednesday, September 5, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Gama Bomb - Distillator Rotterdam, Baroeg

Wednesday, December 5, 2018

Wat? Waar? Opmerking
TALES FROM THE PUNK III 2018 Rotterdam, Baroeg Festival

Sunday, May 13, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Rosetta - Maudlin - Nonsun Rotterdam, Baroeg

Friday, May 18, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The RUSHians (Rush tribute) - Golden Caves Rotterdam, Baroeg

Friday, May 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Demented Are Go Rotterdam, Baroeg

Saturday, May 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
SUBMIT FESTIVAL 2018 Rotterdam, Baroeg

Thursday, September 6, 2018

Wat? Waar? Opmerking
HARLEQUIN FESTIVAL 2018 Rotterdam, Baroeg Festival

Thursday, June 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Rock Central showcase Rotterdam, Baroeg

Wednesday, June 20, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Madball - Manu Armata - Hawser Rotterdam, Baroeg

Saturday, September 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Tankcsapda Rotterdam, Baroeg

Saturday, November 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
DUTCH DOOM DAYS 2018 Rotterdam, Baroeg Festival

Sunday, November 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
DUTCH DOOM DAYS 2018 Rotterdam, Baroeg Festival