Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Poppodium  Baroeg

Spinozaweg 300
3076 ET Rotterdam NL
010 - 4325735
010 - 4191232

http://www.baroeg.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Thursday, January 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Rock Central showcase Rotterdam, Baroeg

Saturday, January 27, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Metal Madly - Room 13 - X-Tinxion - Hessa Tickets Rotterdam, Baroeg

Monday, April 2, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Dr. Living Dead - Comaniac - Rezet - Razend Rotterdam, Baroeg

Thursday, February 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Green Lizard Rotterdam, Baroeg
Green Lizard - Antillectual - This Means War! Rotterdam, Baroeg

Friday, February 23, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Midnight Ghost Train - Komatsu - Desert Storm Rotterdam, Baroeg

Monday, September 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Myrath - Manigance Rotterdam, Baroeg

Saturday, March 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Metal Battle Veldslag West Rotterdam, Baroeg

Saturday, March 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Ektomorf - Dead Horse Trauma - Chakora Rotterdam, Baroeg

Friday, March 30, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Immolation - Full Of Hell - Monument Of Misanthropy Rotterdam, Baroeg

Tuesday, April 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Exploited Rotterdam, Baroeg

Thursday, April 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Nebula - The Machinist Rotterdam, Baroeg

Friday, April 27, 2018

Wat? Waar? Opmerking
KONINGSDAG FESTIVAL 2018 Rotterdam, Baroeg Festival

Sunday, April 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Perfect Tool (Tool tribute) Rotterdam, Baroeg

Thursday, April 5, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Mortiis - Old Tower Rotterdam, Baroeg

Wednesday, September 5, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Gama Bomb - Distillator Rotterdam, Baroeg

Wednesday, December 5, 2018

Wat? Waar? Opmerking
TALES FROM THE PUNK III 2018 Rotterdam, Baroeg Festival

Saturday, May 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
SUBMIT FESTIVAL 2018 Rotterdam, Baroeg

Thursday, June 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Rock Central showcase Rotterdam, Baroeg