Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Little Devil

Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg NL
013-5452140

http://www.littledevil.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Sunday, July 28, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Heir Apparent - Thorium Tilburg, Little Devil

Tuesday, October 8, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Slapshot Tilburg, Little Devil Uitverkocht

Friday, November 8, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Krisiun - Sepiroth Tilburg, Little Devil

Sunday, December 8, 2019

Wat? Waar? Opmerking
D.R.I. - Milkman Tilburg, Little Devil Uitverkocht

Friday, August 16, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Oceans of Slumber - The Devil's Trade Tilburg, Little Devil

Saturday, August 17, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Hate - Beheaded Tilburg, Little Devil

Thursday, August 22, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Headless - Skullhog - Splatter Monkey Tilburg, Little Devil

Thursday, May 9, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Fight The Fight Tilburg, Little Devil

Friday, September 13, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Iron Laiden (Iron Maiden tribute) Tilburg, Little Devil

Saturday, September 14, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Leather Leone - Sanhedrin - Spirit Adrift - Syren - Thoughtless Tilburg, Little Devil

Wednesday, April 10, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Crashdiet - The Cruel Intentions - Highride Tilburg, Little Devil

Thursday, November 14, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Khemmis - Iron Walrus Tilburg, Little Devil

Monday, August 12, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Trance - Mother Of Sin Tilburg, Little Devil