Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Little Devil

Stationsstraat 27
5038 EA Tilburg NL
013-5452140

http://www.littledevil.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Friday, July 28, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Acid King - Offerblok Tilburg, Little Devil

Saturday, July 29, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Jess and the Ancient Ones - Bathsheba Tilburg, Little Devil

Saturday, April 8, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Warbringer - Nervosa - Methane Tilburg, Little Devil

Friday, December 8, 2017

Wat? Waar? Opmerking
MDC (Millions Of Dead Cops) Tilburg, Little Devil

Thursday, August 24, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Aversions Crown - Within The Ruins Tilburg, Little Devil

Monday, October 9, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Tyranex Tilburg, Little Devil

Thursday, November 9, 2017

Wat? Waar? Opmerking
American Head Charge - Once Human - Dagoba - In Death Tilburg, Little Devil

Wednesday, September 20, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Anneke van Giersbergen (solo) Tilburg, Little Devil

Tuesday, January 10, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Horna - Thy Darkened Shade - Shaarimoth Tilburg, Little Devil

Friday, February 10, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Impiety - Wormwood - Asagraum - Bode Preto Tilburg, Little Devil

Saturday, October 14, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Barshasketh - Dysangelium - Devouring Star Tilburg, Little Devil

Tuesday, September 12, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Spoil Engine Tilburg, Little Devil