Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Vera

Oosterstraat 44
9711 NV Groningen NL
050-3134681
050-3143313

http://www.vera-groningen.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Thursday, August 29, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Radioactivity - Bad Sports - TV's Daniel Groningen, Vera

Tuesday, April 9, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Tacocat Groningen, Vera

Saturday, September 14, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Civic Groningen, Vera

Saturday, September 21, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Press Club Groningen, Vera

Sunday, February 10, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Hedvig Mollestad Trio Groningen, Vera

Wednesday, April 10, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Vortex (40 Jaar anniversary) - Picture - Angelic Forces Groningen, Vera

Wednesday, October 16, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Jambinai Groningen, Vera

Thursday, October 17, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Nebula Groningen, Vera

Friday, October 18, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Gathering Groningen, Vera

Saturday, October 26, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Gold Groningen, Vera

Wednesday, October 30, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Ecstatic Vision - Temple Fang Groningen, Vera

Thursday, November 14, 2019

Wat? Waar? Opmerking
The Chats Groningen, Vera

Wednesday, June 12, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Monomyth Groningen, Vera Verplaatst