Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Vera

Oosterstraat 44
9711 NV Groningen NL
050-3134681
050-3143313

http://www.vera-groningen.nl


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Friday, September 28, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Chief Of Smoke - Onhou Groningen, Vera

Sunday, June 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Pig Frenzy - Real Farmer Groningen, Vera

Saturday, October 13, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Lassie - The Staches Groningen, Vera

Friday, October 19, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Bambara Groningen, Vera

Thursday, October 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Millionaire Groningen, Vera

Saturday, October 27, 2018

Wat? Waar? Opmerking
A Giant Dog Groningen, Vera

Monday, October 29, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Melvins - ShitKid Groningen, Vera

Monday, June 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Idles Groningen, Vera

Saturday, August 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Nothing Groningen, Vera

Tuesday, December 11, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Mudhoney - Please The Trees Groningen, Vera

Thursday, November 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Samsara Blues Experiment Groningen, Vera Verplaatst

Sunday, November 18, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Kadavar - Monolord Groningen, Vera

Thursday, January 24, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Spidergawd Groningen, Vera

Saturday, March 2, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Blood Red Shoes Groningen, Vera