Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Patronaat

Zijlsingel 2
2013 DN Haarlem NL
023-5175858
023-5175851

http://www.patronaat.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Friday, February 22, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Death Valley Girls Haarlem, Patronaat

Thursday, February 28, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Navarone - Money & The Man Haarlem, Patronaat

Thursday, January 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
De Raggende Manne Haarlem, Patronaat

Thursday, October 3, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Virvum - Bloodshot Dawn Haarlem, Patronaat

Tuesday, March 19, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Windhand - Grime Haarlem, Patronaat

Wednesday, March 20, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Sonata Arctica (acoustic) - Witherfall Haarlem, Patronaat

Saturday, March 23, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Navarone + guests (play Soundgarden tribute) Haarlem, Patronaat

Friday, March 29, 2019

Wat? Waar? Opmerking
March - Smash The Statues - Total Seclusion Haarlem, Patronaat

Monday, November 4, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Norma Jean Haarlem, Patronaat

Tuesday, April 16, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Being As An Ocean - Counterparts Haarlem, Patronaat

Sunday, June 23, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Cult Leader - Birds In Row Haarlem, Patronaat

Wednesday, June 26, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Fever 333 Haarlem, Patronaat

Saturday, July 13, 2019

Wat? Waar? Opmerking
KLIKO FEST 2019 Haarlem, Patronaat Festival

Tuesday, August 13, 2019

Wat? Waar? Opmerking
Prong Haarlem, Patronaat