Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Patronaat

Zijlsingel 2
2013 DN Haarlem NL
023-5175858
023-5175851

http://www.patronaat.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Sunday, December 17, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Oathbreaker - Syndrome Haarlem, Patronaat

Saturday, December 30, 2017

Wat? Waar? Opmerking
Lemmy Lives 2 (A Motörhead memorial) (Death Alley and various artists) Haarlem, Patronaat

Friday, January 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Pestilence - Rebaelliun - Seita Haarlem, Patronaat

Friday, February 2, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Cradle of Filth - Moonspell Haarlem, Patronaat

Wednesday, February 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Golden Void - Dommengang Haarlem, Patronaat

Saturday, February 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Serenity - Visions of Atlantis - Evenmore Haarlem, Patronaat

Friday, February 23, 2018

Wat? Waar? Opmerking
COMPLEXITY FEST 2918 Haarlem, Patronaat Festival

Saturday, February 24, 2018

Wat? Waar? Opmerking
COMPLEXITY FEST 2918 Haarlem, Patronaat Festival

Tuesday, February 27, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Phil Campbell & The Bastard Sons Haarlem, Patronaat

Tuesday, April 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Amenra - Boris Haarlem, Patronaat

Sunday, June 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Satyricon Haarlem, Patronaat

Wednesday, October 3, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Trivium - Power Trip - Venom Prison Haarlem, Patronaat

Thursday, March 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Veil of Maya - Dance Gavin Dance Haarlem, Patronaat

Sunday, March 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Fu Manchu Haarlem, Patronaat

Thursday, January 4, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Bell Witch - Monarch! - Feast Haarlem, Patronaat
Rolo Tomassi Haarlem, Patronaat

Sunday, August 5, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Elder Haarlem, Patronaat

Saturday, June 9, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Martin Turner's Wishbone Ash Haarlem, Patronaat