Listen live to Radio Arrow Classic Rock

Paard

Prinsegracht 12
2512 GA Den Haag NL
070-3601838

http://www.paard.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Sunday, May 6, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Camel (plays 'Moonmadness') Den Haag, Paard

Saturday, October 6, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Public Image Ltd. Den Haag, Paard

Wednesday, May 9, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Bob Log III Den Haag, Paard

Monday, December 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Radio Birdman Den Haag, Paard

Saturday, October 20, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Pink Project (Pink Floyd’s Anniversary Tour) Den Haag, Paard

Thursday, October 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Gang Of Four Den Haag, Paard

Friday, October 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Fish Den Haag, Paard

Thursday, November 15, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Front 242 Den Haag, Paard

Saturday, November 17, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Yesshows (Yes tribute) Den Haag, Paard

Thursday, December 20, 2018

Wat? Waar? Opmerking
No Fun At All - Drunktank - Antillectual Den Haag, Paard