Listen live to Radio Arrow Classic Rock

P60

Stadsplein 100a
1181 ZM Amstelveen NL
020-3453445
020-3453446

http://www.p60.nl/


Grotere kaart weergeven

Komende concerten

Wednesday, November 7, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Sick Puppies Amstelveen, P60

Friday, July 13, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Korpiklaani - Myrkvar Amstelveen, P60

Saturday, August 25, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Misery Index Amstelveen, P60

Friday, September 14, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Iron Maiden Tribute: Harris & Dennis Stratton (ex- Iron Maiden) Amstelveen, P60

Friday, September 21, 2018

Wat? Waar? Opmerking
HEAVY METAL MANIACS FESTIVAL 2018 Amstelveen, P60 Festival

Saturday, September 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
HEAVY METAL MANIACS FESTIVAL 2018 Amstelveen, P60 Festival

Wednesday, September 26, 2018

Wat? Waar? Opmerking
The Skull Amstelveen, P60

Wednesday, October 10, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Voivod - Bio-Cancer Amstelveen, P60

Saturday, October 20, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Sinsaenum Amstelveen, P60

Thursday, November 22, 2018

Wat? Waar? Opmerking
Unzucht - Johnny Deathshadow Amstelveen, P60

Thursday, July 12, 2018

Wat? Waar? Opmerking
DeWolff Amstelveen, P60